Już w weekend finał GLPS

W sobotę zakończone zostaną rozgrywki Gminnej Ligi Piłki Siatkowej sezonu 2019/2020.

Rywalizacja siatkarzy w rogozińskiej lidze siatkówki zakończy się 8 lutego. Tego dnia reozegrane zostaną mecze finałowe i wyłoniony zostanie najlepszy zespół sezonu 2019/2020.

Wyniki ostatniej kolejki:
1.02.2020
Volley Bulls (walkower) 0 - 3 HolPol Gościejewo
Cieciur Team 3 - 0 Kac Ruda
Mongolscy Zbieracze Kapusty 3 - 1 Amatorzy
Lekko Spoceni 3 - 0 (walkower) Będzie Dobrze
ACL Armagedon Team 1 - 3 Siwy Dym

W finałowym turnieju zmierzą się: Mongolscy Zbieracze Kapusty, Siwy Dym, Cieciur Team i Amatorzy.

FINAL GLPS

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież