Chętni do startu w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych?

Jeszcze do 16 lutego można zapisywać się do Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

 

Ostatniego dnia lutego odbędzie się kolejna edycja Biegu Żołnierzy Wyklętych. W roku 2020 przypada V edycja. Chętni mogą zapisywać się do 16 lutego. Wpisowe wynosi 50 zł. Łącznie w Biegu może wystartować 300 osób. Na liście zgłoszeniowej znajduje się na dzień dzisiejszy blisko 180 nazwisk.

Regulamin Biegu można znaleźc na stronie Obornickiego Centrum Sportu - kliknij.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież