Szymon Ziółkowski będzie gościem Konferencji Sportowej w Obornikach

Mistrz świata Szymon Ziółkowski będzie gościem Konferencji Sportowej 2020 w Obornikach.

Już w niedzielę 19 stycznia w Obornikach odbędzie się sportowa konferencja. Oprócz prezentacji klubów z całego Powiatu Obornickiego będzie można m.in. zobaczyć Szymona Ziółkowskiego. Mistrz świata w rzucie młotem opowie o karierze sportowej, która wymaga wielu wyrzeczeń zanim stanie się na najwyższym stopniu podium.

Prelekcja z udziałem mistrza świata odbędzie się o godz. 13:40. 

Szymon Ziółkowski - zapowiedź udziału w Konferencji

konferencja prawo i finanse

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież