Od czwartku ruszają zapisy do Chrustowskiego Biegu Zimowego

Od czwartku rozpoczynają się zapisy do Chrustowskiego Biegu Zimowego.

Przed nami już XIII Chrustowski Bieg Zimowy. Dystans 12 km zawodnicy będą mieli do pokonania 11 stycznia. Pobiegną tradycyjnie przez Żukowo, Górkę i Ślepuchowo. Zapisy ruszają 5 stycznia w samo południe. Organizatorzy Biegu ustalili limit zawodników na poziomie 300 biegaczy. Głównemu biegowi będą towarzyszyły zawody szkolne. Długoterminowe prognozy pogody informują, że w dniu zawodów może trochę prószyć śnieg.

Więcej informacji na temat XII edycji Biegu dostępnych jest na stronie OCS Oborniki.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież