Ligowe ostatki na trawie

Ostatnie spotkania ligowe rozegrają zespoły Sparty Oborniki i Orkanu Objezierze.

Im bliżej końca rundy tym liczba kontuzji w zespole z Objezierza rosła. Dziś na boisku nie ma być Mateusza Grządzielewskiego. Przypomnijmy, że nogę złamał kilka tygodni temu Norbert Jabłoński. Dwa zęby w jednym ze spotkań stracił Tomasz Chudziński. Ostatnie spotkanie ligowe w rundzie jesiennej Orkan zagra z LZS Wronczyn. Obie drużyny spotkały się jesienią w Pucharze Polskim. W meczu wyjazdowym Orkan wysoko pokonał rywali. Trener Piotr Kucharski ma obawy przed tym spotkaniem: Nie potrafimy grać ze słabszymi zespołami. Tracimy punkty z zespołamitego pokroju,jak LZS. Dziś więcej czasu spędzą na boisku na pewno młodsi gracze.

To spotkanie rozegrane zostanie o godz. 13:00.

O tej samej godzinie mecz zagra Sparta Oborniki. Zespół trenowany przez Wiktora Webera spadł po przegranej z Sokołem Pniewy na ostatnie miejsce. Mecz w Margoninie może nie pomóc w zmianie tej sytuacji. Trener Weber zdaje sobie sprawę z sytuacji. Młodzi zawodnicy nie wytrzymują presji. Brakuje im doświadczenia. Do tego doszły kontuzje najbardziej doświadczonych zawodników. Każdy punkt zdobyty z Leśnikiem na pewno byłby bardzo wartościowym.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież