Weź udział w obornickiej halówce

Obornickie Centrum Sportu zaprasza do udziału w futsalowym Grand Prix Obornik.

 

Przez wiele lat śledziliśmy z napięciem rozgrywki Halowej Ligi Piłki Nożnej. Formuła jednak się wyczerpała. Liczba zianteresowanych rozgrywkami zmalała. Obornickie Centum Sportu w tych rozgrywkach proponuje formułę Grand Prix, a więc cyklu turniejów. Cztery turnieje odbędą się na przestrze ni kilku miesięcy. Pierwszy ma być organizowany już niebawem. Warto pospieszyć się z zapisem do tych rozgrywek.

Szczegóły można znaleźć na stronie Obornickiego Centrum Sportu.

Fragment Regulaminu Grand Prix Obornik:

Organizacja GPX Obornik:

a) GPX Obornik składa się z czterech turniejów

b) do każdego turnieju może zgłosić się maksymalnie dzisięć drużyn

c) o udziale decyduje kolejność zgłoszeń

d) za drużynę zgłoszoną do turnieju uznaje się drużynę, która dokona zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz dokona wpisowego w kwocie 100,00 zł (koszt jednego turnieju) na rachunek Obornickiego Centrum Sportu 67102041280000110200069252, terminem decydującym o przyjęciu jest data wpływu środków na rachunek OCS, w tytule należy podać: GPX Obornik datę turnieju oraz nazwę drużyny

e) opłata nie podlega zwrotowi, chyba, że drużyna dokona wpłaty i z powodu braku miejsc nie zostanie zakwalifikowana do turnieju 

f) drużyny uczestniczące w GPX Obornik będą miały sumowane zdobyte punkty w poszczególnych turniejach, drużyny z największym dorobkiem punktowym będą uczestniczyć w czwartym finałowym turnieju.

 

Youtube.com/eoborniki - Halowa Liga OCS 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież