Golnica gra ostatni mecz w rundzie jesiennej

Na zakończenie rundy jesiennej KS Golnica Ryczywół zagra z Rzemieślnikiem Kwilcz.

Drugi sezon w A-klasie nie będzie najlepiej oceniany po rozegranej rundzie jesiennej. Golnica straciła wiele punktów i wiele bramek. Brakowało często skuteczności. Kiedy Golnica wygrała spotkania z Nałęczem i Rożnovią to wydawało się, że w końcu udało się odnaleźć formę i skuteczność. Mecz z Bykami pokazał, że tak nie jest. Golnica rundę jesienną grała nierówno. Stąd też miejsce w tabeli.

Na poprawę humoru będzie szansa dziś, w sobotę. O 14:00 rozpocznie się przy ul. Szkolnej mecz z Rzemieślnikiem Kwilcz. Zwycięstwo na pewno pozwoli przeskoczyć rywali w tabeli, a dodatkowo Golnica będzie w kontakcie ze środkiem tabeli.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież