fbpx

W Lipie i Rogoźnie kończą rundę, Orkan gra z Naszą Dyskobolią

LKS Lipa i Wełna Rogoźno zakończą dziś rundę jesienną.

Lipski Klub Sportowy kończy dziś rundę jesienną spotkaniem z Iskrą Runowo. Podobnie, jak w większości spotkań tego sezono LKS jest i tu faworytem spotkania. Na boisku lidera pojawi się bowiem przedostatni zespół B-klasy. Jeśli LKS nie rozpręży się, jak w spotkaniu z Tarzanami, to dziś zapewni sobie dużą przewagę nad resztą drużyn. Będzie mógł spokojnie przezimować i myśleć o rundzie wiosennej. Początek spotkania w Lipie już o 13:00.

Ważny mecz czeka Wełnę. Do Rogoźna przyjeżdżają rezerwy Mieszka Gniezna. Jeśli RKS wygra to na wiosnę będzie miał szansę skutecznie powalczyć o upragniony awans do A-klasy. Zbliżający się jubileusz 100-lecia klubu z Wielkiej Poznańskiej na pewno dodaje piłkarzom dodatkowej motywacji. RKS wyjdzie na boisko o godz. 14:00.

O tej samej godzinie rozpocznie się spotkanie w Objezierzu. Tamtejszy Orkan zagra z Naszą Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski. Ten mecz na pewno będzie inny niż ten w Suchym Lesie. Duże naturalne boisko na pewno pozwoli podopiecznym trenera Piotra Kucharskiego pokazać wszystkie swoje atuty. 

Zapraszamy kibiców do odwiedzenia obiektów w Lipie, Rogoźnie i Objezierzu.