To będzie wyjątkowy mecz piłki ręcznej

W hali przy ul. Obrzyckiej w Obornikach dojdzie dziś do wyjątkowego spotkania piłki ręcznej.

Pierwszoligowy Zespół Piłki Ręcznej Kobiet zagra z Akademią Piłki Ręcznej Gladiator Oborniki. To wyjątkowe zdarzenie będzie miało miejsce już dziś o 14:30. W hali spotkają się zawodniczki mające za sobą występy w barwach SKF KPR Sparta Oborniki w rozgrywkach pierwszoligowych z młodymi adeptkami szczypiorniaka. 

W życiu, gdy jedno się kończy zaczyna się coś nowego. Tak też się stało w obornickim szczypiorniaku. Kończy się era seniorek w obornickiej piłce ręcznej pod skrzydłami SKF KPR Sparta Oborniki. Rozpoczyna się jednak tworzyć zespół APR Gladiator Oborniki. Dziś będziemy świadkami historycznego wydarzenia. Doświadczone ligowe zawodniczki zamierzą się z Akademią.

Zapraszamy na to spotkanie wszystkich sympatyków piłki ręcznej.

gladiator

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież