Rożnovia gra z Błękitnymi (film)

KS Rożnovia Rożnowo gra dziś z zespołem z Owińsk.

Po przegranej przed tygodniem z Nałęczem rożnowianie zagrają kolejne spotkanie w roli gospodarza. O 12:00 na przeciwko Rożnovii wybiegnie drużyna Błękitnych Owińska. Przed tygodniem zespół z Dworcowej niewiele pokazał w spotkaniu z sąsiadem w tabeli. Przegrał zasłużenie. Nie grali wówczas Michał Grabiarz oraz Przemysław Szrama. 

Zachęcamy do wsparcia dopingiem gospodarzy tego spotkania.

Kilka fragmentów ze spotkania Rożnovia - Nałęcz Ostroróg jest dostępnych na kanale youtube.com/eoborniki

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież