fbpx

MKS Sparta jedzie do Czarnkowa

Obornicka Sparta wyjeżdża dziś na spotkanie ligowe do Czarnkowa.

MKS Sparta Oborniki wyjeżdża dziś na czwarte ligowe spotkanie. O pierwsze punkty będzie walczyć z drużyną Noteci. Sparta w ostatnich 2 spotkaniach pokazała, że może w końcu walczyć o sukcesy. Musi jednak zdecydowanie poprawić skutecznność. Przed tygodniem obornicki zespół przegrał z GLKS Wysoka 0:2. Gospodarze chcąc za wszelką cenę wyrównać wynik spotkania otwarli się w ostatnich minutach. To kosztowało utratę drugiej bramki w doliczonym czasie gry.

W środę MKS wybrał się do Swarzędza na mecz pucharowy. Na boisku Meblorza Spartą reprezentował już Kacper Puszko. Były zawodnik Orkanu wraz z Robertem Sołowiejem rozegrał akcję, po której ten drugi zdobył wyrównującą bramkę. To było 2 minuty po objęciu prowadzenia przed gospodarzy. Niestety w dalszej części gry pojawiły się błędy, które spowodowały utratę 2 bramek. Druga połowa to liczne ataki Sparty, ale brakowało skuteczności.

Dziś kolejna szansa na zdobycie pierwszych punktów w lidze. Czy będzie to do czterech razy sztuka? Początek meczu w Czarnkowie o godz. 17:00.