Przejdź do głównej treści

Znamy termin obornickich zawodów sportowo-pożarniczych

| Łukasz | Zapowiedzi

Znany jest termin i miejsce rozgrywania obornickich zawodów sportowo-pożarniczych.

Mundury, syreny, samochody pożarnicze - to nieodłączny element zawodów sportowo-pożarniczych. Te obornickie odbędą się 15 września. Ochotnicy będą walczyć o miano najlepszych w gminie na stadionie w Objezierzu. Początek zawodów wyznaczono na godz. 09:30. 

Już w piątek każdy będzie mógł podnieść mistrzowski puchar Kolejorza. Będzie to możliwe dzięki akcji Mistrzowie na Landach.
W sobotę o godz. 10:00 rozpocznie się Memoriał Edwarda Paluszka. Rywalizacja toczyć się będzie na obornickich kortach przy ul. ks. Szymańskiego i Objezierskiej.
W ostatniej kolejce spotkania Sparta Oborniki zagra z Kłosem Gałowo. Wynik tego spotkania może dać MKS czwarte miejsce!
W Centrum Rekreacji Oborniki rozegrana zostanie Bilardowa Korona Powiatu Obornickiego. Chętni mogą już się zapisywać. 
Na obornickim stadionie MKS Sparta podejmuje zespół z Szydłowa. To przedostatnie spotkanie w roli gospodarzy w tym sezonie.
Rezerwy Sparty Oborniki zagrają z wiceliderem. Mecz z FC Poznań miał być decydującym o awansie do A-klasy, ale tak nie będzie.
Na rogozińskim Orliku mają wystąpić 24 zespoły. Nocne granie odbędzie się 28 czerwca.