6 nowych nazwisk w Rożnovii. Na początek wyjazd do Kwilcza

Rzemieślnik Kwilcz będzie pierwszym rywalem KS Rożnovia Rożnowo w sezonie 2019/2020.

Klub z Rożnowa przed sezonem rozegrał kilka spotkań. Przy okazji sprawdzonych zostało kilku zawodników. Do kadry pierwszej drużyny Rożnovii trafili: Mariusz Szyszka, Mateusz Paulus, Wojciech Pietrzak, Adam Fryska, Adam Jeżewski i Mateusz Kaczmarek. Pierwszy z nich jest doskonale wszystkim znanym zawodnikiem. W przeszłości grał w Lechu Poznań. Ostatni z piłkarzy reprezentował ostatnio zespół LKS Lipa i po przerwie powrócił do Rożnowa.

Z nowymi twarzami piłkarze Rożnovii rozpoczną nowy sezon. Na początku zmierzą się z Rzemieślnikiem. Spotkanie rozpocznie się o 16:00 na boisku w Kwilczu.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież