Obornicki Klub Lekkoatletyczny zaprasza na kolejną sztafetę (foto)

Sztafeta Biegamy Pomagamy wystartuje w niedzielę 15 września o godz. 09:00.

Przed rokiem 35 sztafet pobiegło dla Emilki. Dziewczynka chorująca na znamię, które może przekształcić się w czerniaka, musi być leczona w USA. Przed rokiem właśnie dla niej pobiegło blisko 200 osób. Wśród nich były reprezentacje portalu eoborniki.pl oraz bogdanowo.net. 

W tym roku na obornickiej bieżni spotkamy się za sprawą Obornickiego Klubu Sportowego po raz drugi. Ta edycja odbędzie się pod hasłem Sztafeta Biegamy Pomagamy. Szczegóły na razie nie są znane, ale na pewno jedno jest pewne. Sztafeta wystartuje w niedzielę 15 września o godz. 15:00.

A jak było przed rokiem? - Zobaczcie tutaj.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież