Trener P. Kucharski: Jedziemy po 3 punkty

KS Orkan Objezierze rozpoczyna sezon 2019/2020 od wyjazdu do Lubasza.

Dla drużyny Orkanu Objezierze czas przygotowań do nowego sezonu się zakończył. W sobotę 10 sierpnia zagra już pierwszy mecz ligowy. O godz. 16:00 spotka się z Radwanem w Lubaszu. 

Jedziemy po 3 punkty - mówił nam dziś trener Piotr Kucharski. Okres przygotowawczy był krótki, bo miał 3 tygodnie. My jednak kondycję budujemy w okresie  zimowym. Do Lubasza jedziemy po 3 punkty. 

Mecz z Radwanem jest sporą niewiadomą. Lubasz dotychczas rywalizował w grupie pilskiej. Teraz to się zmieniło. Nigdy też nie wiadomo, jak zespół się zaprezentuje się w pierwszym spotkaniu o stawkę.

Mecz pierwszej kolejki ligi okręgowej gr. 1 w Lubaszu rozpocznie się o godz. 16:00.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież