Golnica zagra w PP w Golęczewie

Golnica Ryczywół zagra w sobotę mecz pucharowy z GKS Golęczewo.

Drużyna z Golnicy przygotowuje się cały czas do sezonu ligowego. Dziś 9 sierpnia miała rozegrać sparing z Tornado Tarnowo, ale to spotkanie się odbędzie w przyszłym tygodniu. To efekt tego, że w sobotę 10 sierpnia o godz. 14:00 KS golnica zagra w Golęczewie. GKS będzie rywalem ryczywolan w Okręgowym Pucharze Polski. 

Zapraszamy w imieniu zawodników Golnicy wszystkich kibiców do Golęczewa.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież