W Nienawiszczu i Rogoźnie otworzą sezon kąpielowy

Gmina Rogoźno otwiera sezon kąpielowy na 3 plażach.

Kilka tygodni temu informowaliśmy o planach rozwoju plaż i rekreacji na rogozińskich jeziorach. Burmistrz Roman Szuberski zapowiadał otwarcie w tym roku 3 plaż. Dwie z nich znajdują się na Jeziorze Rogozińskim. Trzecią jest oczywicie plaża w Nienawiszczu,

Już 23 czerwca odędzie się oficjalne otwarcie sezonu kąpielowego. Towarzyszyć temu wydarzeniu animacje, występy artystyczne, pokazy WOPRu. youtube.com/eoborniki

Zapraszamy na rogozińskie plaże.

 

piknik na plazy

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież