MKS Sparta gra dziś z Wysoką

GLKS Wysoka będzie dziś rywalem obornickiej Sparty.

O godz. 17:30 MKS Sparta Oborniki podejmuje na własnym boisku zespół z Wysokiej. Jesienią podopieczni Sławomira Dyzerta pokonali rywali 2:1. Zespoły dzieli kilka miejsc w tabeli. Obornicka druzyna ma 50 punktów w swoim dorobku, a więc o 10 więcej od GLKS. 

Do środowego spotkania Sparta podejdzie w lepszych nastrojach. W sobotę w Kostrzynie MKS pokonał Lechię 2:0 za sprawą bramek Łukasza Zengera i Marcina Kaźmierczaka. "Kaziu" powrócił do zespolu po kilku tygodniach absencji spowodowanej kontuzją ręki.

Zapraszamy kibiców Sparty na stadion przy ul. Objezierskiej 2. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież