Dziś Wielkopolsko - Lubuskie Ligi Piłkarskie w Rogoźnie

Zespoły z Akademii Piłkarskiej Reissa zagrają swoje spotkania ligowe w Rogoźnie.

Sobota 18 maja będzie dniem rywalizacji drużyn Akademii Piłkarskiej Reissa w ramach Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich. Rywalizacja odbywa się co tydzień w różnych lokalizacjach. Tym razem zespoły przyjadą do Rogoźna. Na orliku przy ul. Seminarialnej zobaczymy oprócz gospodarzy zobaczymy także reprezentantów Obornik. 

Drużyna obornickiej APR grupa orlików zmierzy się przy ul. Obrzyckiej 88 z drużyną MKS Sparta Oborniki. Ten mecz rozpocznie się o godz. 10:00.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież