1/8 Finału Pucharu ZPRP Młodzików w piłce ręcznej

Młodzicy SKF KPR Sparta Oborniki zagrają w weekend o awans do 1/8 Finału Pucharu ZPRP Młodzików.

W długi weekend majowy zespół z Obornik wywalczył w Hali przy Obrzyckiej 88 awans do 1/8 Pucharu. Teraz w dniach 17-19 maja powalczą o kolejną promocję. Celem bowiem najbliższego turnieju będzie gra w 1/4 Finału Pucharu. Podobnie, jak 2 tygodnie temu, także tym razem Sparta będzie gospodarzem turnieju. Rywalami obornickiego zespołu będą: UKS Siódemka Osowa Gdańsk, KKS Konstantynów Łódzki, PGE Vive Kielce. Pierwszy mecz Sparta zagra z drużyną z Trójmiasta. 

Z zespołem tym graliśmy na turnieju w Bartoszycach - mówił nam w czwartkowe popołudnie trener Marek Arciszewski. Wygraliśmy z gdańszczanami, ale należy pamiętać, że to był to turniej towarzyski. Nie zmienia to faktu, że mamy nad rywalem psychologiczną przewagę - dodał Arciszewski.

Dla oborniczan kluczowe będzie pierwsze spotkanie. Zwycięstwo pozwoli spokojniej myśleć o kolejnych 2 meczach. Mecz z Siódemką rozegrany zostanie o gpdz. 18:00. Zapraszamy na Obrzycką 88!

skf kpr sparta plakat młodzicy

 

 

Komentarze  

#1 Bernard Cichosz 2019-05-17 09:18
Wymagana nazwa KKS Konstantynów Łódzki to: KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież