Ponad 200 aut wystartuje w obornickim wyścigu Super Rally! (film)

Ponad 200 samochodów ma wziąć udział w wyścigu offroadowym w Obornikach podczas Barw Dakaru.

Do Barw Dakaru pozostaly już tylko ostatnie dni. Początek samochodowej imprezy będzie miał miejsce już w piątek. Główne atrakcje przewidziane są na sobotę i niedzielę 11-12 maja. Wówczas to czeka nas m.in. pasjnujący wyścig Super Rally z udziałem ponad 200 samochodów. Kolejne sekrety zbliżającej się w szybkim tempie imprezy zdradzili jej organizatorzy: Marcin Biedny i Paweł Grzybowski. youtube.com/eoborniki

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież