Rożnovia gra w Poznaniu, LKS w Sierakowie (film)

Od wyjazdów rozpoczynają rundę wiosenną zespoły z Rożnowa i Lipy.

Jesienią Rożnovia wygrała spotkanie z Poznań FC 3:1. To było ważna wygrana na starcie tych rozgrywek, co podkreślał w wywiadzie pomeczowym Przemysław Szrama. Dziś o 16:00 w Poznaniu odbędzie się rewanż. Rywale po pierwszej rundzie znajdują się na odległym miejscu w tabeli poznańskiej A-klasy gr. 2. Mają łącznie 9 punktów. Faworytem są goście, ale pierwsze mecze rundy zawsze są sporą niewiadomą.

Lipski Klub Sportowy mecz zagra w niedzielę o 14:00 w Sierakowie z Wartą. Trener zespołu z gminy Ryczywół pozostał Mariusz Drewicz. W drużynie dużą rolę zaczynają odgrywać juniorzy. Prezes Dariusz Grządzielewski jest bardzo zadowolony z tej grupy zawodników. To czy LKS będzie stać na więcej niż walkę w środku tabeli przekonamy się już w pierwszych meczach. Do wicelidera LKS ma 9 punktów straty. Jeśli szybko uda się nadrobić tę stratę to wiosna w Lipie może być niezwykle ciekawa.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież