STS Gamaja przed ważnymi spotkaniami (film)

STS Gamaja Rogoźno rozegra w najbliższych tygodniach decydujące spotkania o awans do II ligi.

W miniony weekend teniści stołowi z Rogoźna mieli przerwę w rozgrywkach ligowych. To efekt rozgrywanych Akademickich Mistrzostw Polski Strefy A. Wystąpiło w nich 3 zawodników STS. Przełożone z tego tygodnia mecze z MKTS Opalenica oraz z LKS Wielkopolska Komorniki rozegrane zostaną w najbliższy weekend. Pierwsza z tych drużyn to lider III ligi wielkopolskiej gr. północnej, a druga jest notowana na czwartej pozycji. W decydującej fazie o awans będą walczyły tylko dwa czołowe zespoły. 

Pod okiem trenera Adriana Czarneckiego trenują grupy młodzieżowe. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu. youtube.com/eoborniki

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież