MKS Sparta gra w Pucharze Polski (akt. 11:44)

MKS Sparta Oborniki zagra w środowe popołudnie w Okręgowym Pucharze Polski.

Założenia przed sezonem były jasno sprecyzowane. Sparta ma powrócić w szeregi czwartoligowców, a do tego nie ma odpuszczanie rozgrywek pucharowych. Wygrywając jesienią z Orłami Kruka obornicki zespół znalazł się w gronie 8 drużyn. Teraz w 1/4 finału zagra z Wartą Międzychód.

Zespół Sławomira Dyzerta intensywnie przygotowywał się do rundy wisoennej. Dziś pierwszy poważny egzamin. Na stadionie przy ul. Objezierskiej o 16:00 zagra z Wartą Międzychód, z którą Sparta rywalizowała już niejednokrotnie. Rywale oborniczan zajmują odległe miejsce w szeregach IV ligi wielkopolskiej. Obie drużyny czeka niezwykle ważna wiosna. To czy na starcie rozgrywek spartanie są gotowi do walki o awans będzie można dowiedzieć się dziś.

MKS Sparta Oborniki - Warta Międzychód - 13.03.2019, godz. 16:00

Aktualizacja 11:47

Mecz odbędzie się na stadionie w Objezierzu. Stan murawy przy ul. Objezierskiej w Obornikach nie pozwala na rozegranie na niej meczu pucharowego. Kibiców zapraszamy dziś 13 marca do Objezierza na godz. 16:00.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież