Obornicki Rajd 4×4

Obornicki Rajd 4x4, fot. monstertruck.plOff-road’owa impreza zorganizowana na terenie Powiatu Obornickiego zgromadziła 45 załóg. Rywalizacja odbywała się w kategorii turystyk i extreme. Organizatorzy przygotowali trasę o długości 70 km, która prowadziła po drogach publicznych i terenach prywatnych.

Impreza odbyła się 2 maja. Rajd wystartował z Rogoźna, następnie kierował się w stroną Ryczywołu, Kiszewa, Obornik. Jednym z zadań jakie stało przed uczestnikami była “czasówka” która odbyła się w miejscowości Kiszewo (fotografie poniżej).

Organizatorami rajdu byli: Stowarzyszenie Żołnierzy Rezerwy RP Grot 4×4 z Poznania, Urząd Miejski w Obornikach, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach oraz Powiat Obornicki.

Całą imprezę wygrali (za www.oborniki.pl):

W kategorii turystyk:

I miejsce załoga nr 44 – kierowca Wiesław Drabczyk, pilot Grzegorz Drabczyk

II miejsce załoga nr 29 – kierowca Krzysztof Barnaś, pilot Mateusz Duda

III miejsce załoga nr 45 – kierowca Marek Batura, pilot Maciej Molski Specjalne wyróżnienie dla jedynej kobiecej załogi (nr 26) – kierowca Anna Pantera i pilot Anna Rosołowska

W kategorii extreme:

I miejsce załoga nr 32 – kierowca Szymon Wiśniewski, pilot Karolina Wiśniewska

II miejsce załoga nr 58 – kierowca Kacper Waszak, pilot Artur Waszak

III miejsce załoga nr 56 – kierowca Maciej Waszak, pilot Dawid Waszak

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież