Świetny finisz Sparty Oborniki

Szczypiorniści Sparty Oborniki pokonali w sobotni wieczór Trójkę Nową Sól.

W Hali OCS przez większość spotkania prowadzili goście. Gospodarze nie potrafili złapać właściwego rytmu, co pozwoliło zespołowi znad Bałtyku utrzymywać przez wiele minut 3-4 bramki przewagi. Spartanom udało się doprowadzić do remisu dopiero 5 minut przed końcem spotkania.

Uszczelniliśmy przede wszystkim obronę - zdradził nam zaraz po meczu trener Marek Arciszewski. Do tego w ofensywie udało nam się zdobyć kilka ważnych bramek za sprawą J. Ratajczaka, Chudzickiego czy Kwiatkowskiego i poszło. Wszystkie punkty zostały w Obornikach. To najważniejsze.

SKF KPR Sparta Oborniki - Trójka Nowa Sól 28-26 (12-15)

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież