Weekend zwycięstw dla obornickich drużyn!

| Łukasz | Sparta Oborniki - piłka ręczna

weekend zwyciestw dla obornickich druzyn

W dzisiejszych meczach wyjazdowych obornickie zespoły odniosły komplet zwycięstw!

Sobotni dzień był bardzo szczęśliwy dla obornickich drużyn. Zaczęło się od zwycięstwa dziewczyn SKF KPR Sparta Oborniki, gdzie w Płocku wywalczyły 2 punkty pokonując rywalki 21:28.

Przykład z dziewczyn wzięli panowie, którzy do Komprachcic pojechali bez jednego ze swoich najlepszych zawodników - Jonasza Ratajczaka. Chłopacy z obornickiej Sparty do przerwy prowadzili 7 bramkami. Wysoka przewaga w drugiej połowie wprowadziła rozluźnienie w grze,co skutecznie wykorzystywali gospodarze. Mecz zakończył się ostatecznie wygraną Naszych szczypiornistów 22:23. Oborniczanie zwycięstwo mogą zawdzięczać dobrej postawie swojego bramkarza Artura Gawlika, który w końcówce meczu obronił dwa rzuty karne.

Sobotnia passa przyniosła szczęście także KS Futsal Oborniki, którzy na wyjeździe pokonali drużynę z Unisławia 5:4. Do przerwy Wicherki remisowały z Unisław Team Unisław 1:1.

Wszystkim zawodnikom i trenerom obornickich drużyn serdecznie gratulujemy!

Seniorzy SKF KPR Sparta Oborniki zagrali w turnieju organizowanym przez UKS Spartakus Buk.
W Czarnogórze trwają Mistrzostwa Europy EHF U18 w piłce ręcznej. Polskie barwy reprezentuje m.in. wychowanek SKF KPR Sparta Oborniki Tobiasz Cebulski.
Młodzi adepci obornickiego szczypiorniaka nie narzekają na nudę. W wakacje ładują swoje akumulatory.
Seniorzy SKF KPR Sparta Oborniki poznali rywali w sezonie 2024/2025. Czeka ich podróżowanie przez prawie 7000 km.
SKF KPR Sparta Oborniki pokonała USAR Kwidzyn na zakończenie sezonu 2023/2024.