Przejdź do głównej treści

Sparta zdobyła 5 miejsce!

| eoborniki.pl | Sparta Oborniki - piłka ręczna

SKF KPR SParta Oborniki piątą drużyną w Polsce!SKF KPR Sparta Oborniki pokonała WKS Śląsk Wrocław 29:25 i zajęła tym sposobem 5 miejsce w finale Mistrzostw Polski juniorów w piłce ręcznej!

Więcej na ten temat napiszemy w  godzinach wieczornych.

W Goeteborgu trwają Otwarte Mistrzostwa Europy U19 w piłce ręcznej. Polska w pierwszej rundzie odnotowała 2 wygrane.
Reprezentacja Polski w piłce ręcznej U19 rozpoczyna dzisiaj walkę o medale Mistrzostw Europy. W kadrze zespołu jest Tobiasz Cebulski.
SMS Kielce i SMS Kwidzyn zagrają o złote medale SMS CUP. W zespołach tych występują wychowankowie SKF KPR Sparta Oborniki.
Po wspaniałym meczu juniorzy młodsi SKF KPR Sparta Oborniki wygrali z ORLEN Wisła Płock. W sobotę zagrają o złote medale Mistrzostw Polski z drużyną z Legnicy.
SKF KPR Sparta Oborniki zagra o 18:00 spotkanie z ORLEN Wisła Płock. Kto tworzy kadrę obornickiego zespołu?
Juniorzy młodsi SKF KPR Sparta Oborniki rozpoczną o godz. 18:00 walkę o medale. 
SKF KPR Sparta Oborniki w weekend jest gospodarzem finałowego turnieju juniorów młodszych w piłce ręcznej. O przygotowaniach, ale także o klubie i kibicach, porozmawialiśmy z Wiceprezes SKF KPR Adrianą Urbaniak.