Wygrana spartanek w Płocku, jutro grają z lubliniankami

| eoborniki.pl | Sparta Oborniki - piłka ręczna

Obornickie szczypiornistki wygrały pierwszy mecz rundy rewanżowej. W środę 12 lutego pokonały w Płocku SMS.

Wynik 27:25 dla oborniczanek nie oddaje w żaden sposób obrazu spotkania. Początek meczu to zdecydowana przewaga gości. Nowa taktyka sprawdzał się przez długi czas pierwszej części. Niestety oborniczanki znowu zaliczyły duży tradycyjny przestój w grze, co wykorzystywały płocczanki. Przed przerwą Sparta jednak wróciła do swojego początkowego stylu.

Po przerwie były ponowne wahania w grze. W tym spotkaniu istotne było wywalczenie kompletu punktów i tak się stało. Nie tylko pozwoliło to wydostać się oborniczankom ze strefy spadkowej, ale także dodało wiary we własne siły. Te będą potrzebne już jutro 15 lutego. O godz. 17:00 w hali przy ul. Obrzyckiej zagrają z akademiczkami z Lublina. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

SKF KPR Sparta Oborniki wygrała ważne spotkanie

Drużyna SKF KPR Sparta Oborniki wygrała z akademikami z Bydgoszczy i wyprzedziła rywali w tabeli 1 ligi.

Szczypiorniści wrócili z Gryfina bez punktów

Sparcie Oborniki nie udało się wywalczyć punktów na Pomorzu. Zespół PGE KPR Gryfino okazał się w ostatnich minutach spotkania skuteczniejszy.

Wygrana szczypiornistów z Usarem Kwidzyn

SKF KPR Sparta Oborniki okazała się lepsza od Usaru Kwidzyn. To był udany rewanż za mecz z pierwszej rundy.

Debiut Tobiasza Cebulskiego w reprezentacji Polski U18

Kolejny talent z zespołu SKF KPR Sparta Oborniki zaprezentował się w barwach narodowych. W meczu kadry Polski z Bośnią i Hercegowiną zdobył swoją pierwszą bramkę.