Szczypiornistki wyraźnie lepsze od słupszczanek

| Łukasz | Sparta Oborniki - piłka ręczna

Sobotnia kolejka I ligi piłki ręcznej miał być szansą na przełamanie złej passy podopiecznych Tomasza Konitza. Spartanki zdały egzamin celująco wysoko wygrywając ze Słupią Słupsk 36-23.

Od początku ton rywalizacji nadawały gospodynie. Po kilku minutach wynik brzmiał 6:0, a w pierwszej części gry prowadzenie wynosiło nawet 9 bramek różnicy (19:10). Wysokie prowadzenie pozwoliło trenerwoi wprowadzić na parkiet młode zawodniczki. Tym samym miały szansę sprawdzenia się m.in. Marika Niezgodzka i Adrianna Zwolińska, które rozegrały dobre spotkanie.

W drugiej części gry na boisku dominowala ciągle jedna drużyna. W 52 minucie było już 34:18 i zanosiło się na prawdziwy pogrom. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 36:23.

Kolejne spotkanie oborniczanki zagrają w najbliższą niedzielę. Ich rywalem w hali przy Obrzyckiej będzie zespół Toru Dobrzeń Wielki.

Bramki dla Sparty: Gładecka 9 , Cieśla 8 , Zwolińska 3 , Niedzielska 3 , Nowak 3 , Wasiak 3 , Walkowiak 3 , Polanowska 3 , Filoda 1.

SKF KPR Sparta Oborniki wygrała ważne spotkanie

Drużyna SKF KPR Sparta Oborniki wygrała z akademikami z Bydgoszczy i wyprzedziła rywali w tabeli 1 ligi.

Szczypiorniści wrócili z Gryfina bez punktów

Sparcie Oborniki nie udało się wywalczyć punktów na Pomorzu. Zespół PGE KPR Gryfino okazał się w ostatnich minutach spotkania skuteczniejszy.

Wygrana szczypiornistów z Usarem Kwidzyn

SKF KPR Sparta Oborniki okazała się lepsza od Usaru Kwidzyn. To był udany rewanż za mecz z pierwszej rundy.

Debiut Tobiasza Cebulskiego w reprezentacji Polski U18

Kolejny talent z zespołu SKF KPR Sparta Oborniki zaprezentował się w barwach narodowych. W meczu kadry Polski z Bośnią i Hercegowiną zdobył swoją pierwszą bramkę.