Przejdź do głównej treści

Awans do półfinału Mistrzostw Polski.

| M.A | Sparta Oborniki - piłka ręczna

W miniony weekend juniorzy młodsi  SKF Sparta Oborniki wywalczyli awans do półfinałów Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Nasi zawodnicy wygrali wszystkie swoje ćwierćfinałowe mecze i z pierwszego miejsca w grupie awansowali do półfinału, który  rozgrywany będzie w dniach 26-28.04.2013r. czyli już w najbliższy weekend.

Sparta zagra swój półfinał w Mielcu, gdzie obok gospodarzy zagrają Anilana Łódź i Padwa Zamość. Trzymamy więc kciuki za naszych zawodników bo to już 16 najlepszych zespołów w Polsce i tu każdy rywal jest wymagający. Więcej informacji już wkrótce na   www.skf-sparta.oborniki.pl .

SMS Kielce i SMS Kwidzyn zagrają o złote medale SMS CUP. W zespołach tych występują wychowankowie SKF KPR Sparta Oborniki.
Po wspaniałym meczu juniorzy młodsi SKF KPR Sparta Oborniki wygrali z ORLEN Wisła Płock. W sobotę zagrają o złote medale Mistrzostw Polski z drużyną z Legnicy.
SKF KPR Sparta Oborniki zagra o 18:00 spotkanie z ORLEN Wisła Płock. Kto tworzy kadrę obornickiego zespołu?
Juniorzy młodsi SKF KPR Sparta Oborniki rozpoczną o godz. 18:00 walkę o medale. 
SKF KPR Sparta Oborniki w weekend jest gospodarzem finałowego turnieju juniorów młodszych w piłce ręcznej. O przygotowaniach, ale także o klubie i kibicach, porozmawialiśmy z Wiceprezes SKF KPR Adrianą Urbaniak.
SKF KPR Sparta Oborniki będzie walczyła o medale Mistrzostw Polski juniorów młodszych w piłce ręcznej. To jednak nie pierwsze wydarzenie na tak wysokim szczeblu z udziałem obornickiego zespołu.
Oborniki będą gospodarzem finałowego turnieju Mistrzostw Polski juniorów młodszych w piłce ręcznej.