Pewna wygrana SKF Sparty Oborniki (audio)

| Łukasz | Sparta Oborniki - piłka ręczna

Pewna wygrana SKF Sparty ObornikiW sobotnim (01.12.2012) meczu XI kolejki II ligi piłkarzy ręcznych obornicka Sparta wysoko pokonała zespół Boru Oborniki Śląskie 35:22(17:9). W ten sposób gospodarze odnieśli drugie zwycięstwo z rzędu i mają na swoim koncie 8 punktów.

Dotychczasowe rezultaty zespołu gości zapowiadały spore emocje na parkiecie przy ul. Obrzyckiej 88. Rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Sparta wzmocniona psychicznie po zwycięstwie przed tygodniem w Lubiniu od początku dyktowali warunki gry, na które nie potrafili skutecznie zareagować goście. W ten sposób już po 30 minutach Sparta prowadziła różnicą 8 bramek.

Michał Pietrzak
  Michał Pietrzak trener Sparty
  {audio}2012-12/12trener_spart_oborniki_pietrzak_01_12_2012.mp3{/audio}

Przez przerwę obserwatorzy spotkania mogli się zastanawiać, czy oborniczanie nie będą mieć czasem problemu z wejściem w mecz i czy nie będą seryjnie tracić bramek. Otóż nie tym razem. Sparta od pierwszej akcji pokazała, że tego meczu nie przegra i stopniowo powiększała przewagę. Sytuacja była na tyle komfortowa, że trener bez obaw mógł wpuścić na parkiet juniorów, którzy nie mieli żadnych kompleksów i godnie zastąpili starszych kolegów.

W najbliższy weekend szczypiorniści jadą do Konina na mecz z ostatnią drużyną. Tutaj brak zwycięstwa oborniczan będzie sporą niespodzianką.

{phocagallery view=category|categoryid=58|limitstart=0|limitcount=0}

Sukces młodych szczypiornistów SKF KPR Sparta Oborniki

Obornicka czwórka zaprasza do klas sportowych o profilu piłka ręczna

SKF KPR Sparta Oborniki wygrała ważne spotkanie

Drużyna SKF KPR Sparta Oborniki wygrała z akademikami z Bydgoszczy i wyprzedziła rywali w tabeli 1 ligi.

Szczypiorniści wrócili z Gryfina bez punktów

Sparcie Oborniki nie udało się wywalczyć punktów na Pomorzu. Zespół PGE KPR Gryfino okazał się w ostatnich minutach spotkania skuteczniejszy.

Wygrana szczypiornistów z Usarem Kwidzyn

SKF KPR Sparta Oborniki okazała się lepsza od Usaru Kwidzyn. To był udany rewanż za mecz z pierwszej rundy.

Debiut Tobiasza Cebulskiego w reprezentacji Polski U18

Kolejny talent z zespołu SKF KPR Sparta Oborniki zaprezentował się w barwach narodowych. W meczu kadry Polski z Bośnią i Hercegowiną zdobył swoją pierwszą bramkę.