Spartanki pokonały Jutrzenkę grając w końcówce w 4 (audio)

Spartanki pokonały Jutrzenkę grając w 4 (audio)AZS PWSZ Jutrzenka Płock po zaciętym meczu przegrał w Obornikach z Spartą. Obornickie piłkarki tym razem wytrzymały kondycyjnie całe spotkanie i zwyciężyły na własnej hali z drużyną z Płocka 26:24.

Losy zwycięstwa warzyły się do ostatnich sekund meczu. Na początku pierwszej połowy grę kontrolowała Sparta, jednak coraz mocniej do głosu dochodził zespół z Płocka.  W drugiej połowie rywalki  w 51 minucie doprowadziły do remisu 21: 21. Ostatnie minuty spotkania dla obornickich kibiców był pełne emocji. Zawodniczki z Płocka nie odpuszczały i ataki kończyły skutecznymi rzutami z drugiej linii.

Obie drużyny walczyły bardzo ambitnie, oborniczankom udało się zdobyć 2 bramki bez straty. Sama końcówka to obrona wyniku. Z boiska na kary usunięto dwie zawodniczki. Jednak grając 6 na 4, zawodniczki z Płocka nie zdobyły już żadnej bramki. Ostatecznie Sparta wygrywa po zaciętym meczy 26 do 24. Gratulujemy.

Zapraszamy do wysłuchania pomeczowego komentarza trenera Sparty Oborniki Tomasza Konitza.

trener Sparty Oborniki Tomasz Konitz
  {audio}2012-11/713_0008.mp3{/audio}

17.11.2012 w do Obornik przyjeżdża lider tabeli I ligi kobiet, SPR Olkusz. Spartanki zapowiadają ostrą walkę. Już dziś zapraszamy Państwa na mecz  w sobotę 17 listopada o godz.16.30. Emocje murowane, warto tego dnia kibicować naszym sportowcom.

Niestety nasi  piłkarze ręczni nie mogą pochwalić się zwycięstwem. W ostatnim meczu przegrali z drużyną UKS Olimp Grodków28 do 23.

{phocagallery view=category|categoryid=50|limitstart=0|limitcount=0}

Seniorzy SKF KPR Sparta Oborniki zagrali w turnieju organizowanym przez UKS Spartakus Buk.
W Czarnogórze trwają Mistrzostwa Europy EHF U18 w piłce ręcznej. Polskie barwy reprezentuje m.in. wychowanek SKF KPR Sparta Oborniki Tobiasz Cebulski.
Młodzi adepci obornickiego szczypiorniaka nie narzekają na nudę. W wakacje ładują swoje akumulatory.
Seniorzy SKF KPR Sparta Oborniki poznali rywali w sezonie 2024/2025. Czeka ich podróżowanie przez prawie 7000 km.
SKF KPR Sparta Oborniki pokonała USAR Kwidzyn na zakończenie sezonu 2023/2024.