Skip to main content

Debiut Tobiasza Cebulskiego w reprezentacji Polski U18

| Łukasz | Sparta Oborniki - piłka ręczna

Kolejny talent z zespołu SKF KPR Sparta Oborniki zaprezentował się w barwach narodowych. W meczu kadry Polski z Bośnią i Hercegowiną zdobył swoją pierwszą bramkę.

W dniach 5-7.01.24 w Cetniewie Reprezentacja Polski U18 rozgrywała turniej kwalifikacyjny do ME w Czarnogórze. W zespole prowadzonym przez Mariusza Jurasika zadebiutował wychowanek SKF KPR Sparta Oborniki Tobiasza Cebulski . W pierwszym zwycięskim meczu z Bośnią i Hercegowiną Tobiasz zdobył swoją pierwszą bramkę w koszulce z Orłem na piersi. Gratulacje dla zespołu i trenerów. Brawo Tobiasz - poinformował SKF KPR Sparta Oborniki na facebooku. 

Tobiasz zdobył podczas tego turnieju jeszcze 2 bramki. Dopisał je do swojego reprezentacyjnego dorobku w spotkaniu z Izraelem. 

Turniej w Cetniewie zakończył się wygraną polskich juniorów. Dzięki temu Polska zagra w tym roku w Mistrzostwach Europy U18 w Czarnogórze!

Trenerem kadry U18 jest Mariusz Jurasik.

Tobiasz Cebulski jest wychowankiem SKF KPR Sparta Oborniki. Urodzony w 2007 roku szczypiornista obecnie reprezentuje barwy SMS Kielce. 

SKF KPR Sparta Oborniki wygrała ważne spotkanie

Drużyna SKF KPR Sparta Oborniki wygrała z akademikami z Bydgoszczy i wyprzedziła rywali w tabeli 1 ligi.

Szczypiorniści wrócili z Gryfina bez punktów

Sparcie Oborniki nie udało się wywalczyć punktów na Pomorzu. Zespół PGE KPR Gryfino okazał się w ostatnich minutach spotkania skuteczniejszy.

Wygrana szczypiornistów z Usarem Kwidzyn

SKF KPR Sparta Oborniki okazała się lepsza od Usaru Kwidzyn. To był udany rewanż za mecz z pierwszej rundy.

Odszedł Jerzy Kubiak - wybitna postać obornickiego sportu

Z wielkim smutkiem przekazujemy informację, że dziś w nocy w wieku 85 lat zmarł Jerzy Kubiak - informuje strona klubu SKF KPR Sparta Oborniki.

SKF KPR Sparta Oborniki nr 1 w Wielkopolsce! Czwarte miejsce w Polsce!

To nasz wspólny sukces! Tak SKF KPR Sparta Oborniki skomentowała wyniki rankingu dotyczącego szkolenia młodzieży w piłce ręcznej mężczyzn. Przy okazji klub wymienił wszystkie osoby i instytucje wspierające obornicki szczypiorniak. 

Trener Jan Okpisz: Jest kilka elementów w naszej grze, które musimy poprawić

SKF KPR Sparta Oborniki pokonała UKS Jedynka KODO Morąg. Po tym meczu usatysfakcjonowani mogą być oborniccy kibice.

Wygrana Gladiatora na początek sezonu

Akademia Piłki Ręcznej Gladiator pokonała w pierwszym spotkaniu sezonu 2023/2024 drużynę SPR Kępno.