Gladiatorki tuż za podium (foto)

| APR Gladiator Oborniki | Sparta Oborniki - piłka ręczna

Podopieczne trener Karoliny Szczęsnej wywalczyły 4 miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt w Dopiewie.

W miniony weekend podopieczne trener Karoliny Szczęsnej, Gladiatorki rocznik 2008, miały możliwość wzięcia udziału w zmaganiach na Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt „Pantera Cup” w Dopiewie. Mocno obsadzony turniej dał możliwość weryfikacji etapu, na którym znajduje się młoda drużyna. Nie brakuje jej na pewno zaangażowania i chęci. Problemem jest brak zespołowego ogrania i skuteczności. To jednak zapewne będzie procentować z każdym rozegranym meczem.

Ostatecznie zespół z Obornik uplasował się na 4 miejscu. Do „Siódemki” najlepszych zawodniczek turnieju została wybrana bramkarka Magdalena Piecha.  Zawodniczkaą zespołu okazała się Natalia Nogaj.

Źródło, foto: APR Gladiator Oborniki

Seniorzy SKF KPR Sparta Oborniki zagrali w turnieju organizowanym przez UKS Spartakus Buk.
W Czarnogórze trwają Mistrzostwa Europy EHF U18 w piłce ręcznej. Polskie barwy reprezentuje m.in. wychowanek SKF KPR Sparta Oborniki Tobiasz Cebulski.
Młodzi adepci obornickiego szczypiorniaka nie narzekają na nudę. W wakacje ładują swoje akumulatory.
Seniorzy SKF KPR Sparta Oborniki poznali rywali w sezonie 2024/2025. Czeka ich podróżowanie przez prawie 7000 km.
SKF KPR Sparta Oborniki pokonała USAR Kwidzyn na zakończenie sezonu 2023/2024.