Spartanie wyrwali punkt liderowi

| Łukasz | Sparta Oborniki - piłka ręczna

SKF KPR Sparta Oborniki zdobyła jeden punkt w meczu w Gorzycach z liderem II ligi grupy dolnośląskiej.

Kibice obornickiego szczypiorniaka przeżywają w ostatnich tygodniach niezwykłą huśtawkę nastrojów. 9 listopada spartanie przegrali w Oleśnicy z najsłabszą drużyną ligi. O stylu gry trudno było mówić w tym meczu, albowiem wynik 31:25 nie mówi wszystkiego. Oborniczanie przegrywali w trakcie spotkania nawet 11 bramkami. Tydzień później po świenym meczu w hali przy ul. Obrzyckiej 88 Sparta wygrywa z wiceliderem rozgrywek. W ten weekend z Gorzyc napłynęły dobre wieści. Sparta zdobyła na boisku lidera jeden punkt. Dotychczas rywale wygrywali wszystkie mecze za 3 punkty.

W pierwszej części mieliśmy problemy w defensywie. Słabo spisywaliśmy się w tej formacji - relacjonuje sobotnie wydarzenia trener Tomasz Witaszak. Po przerwie zaczeliśmy skutecznie grać w obronie i mogliśmy grać z kontry. To przyniosło efekt. Odrobiliśmy 7 bramek straty i doprowadziliśmy do remisu.

Remis dawał Sparcie jeden punkt. Drugiego nie udało się zdobyć, albowiem w rzutach karnych lepsi byli gospodarze. Do sobotniego meczu SPR Szczypiorniak Gorzyce miało komplet zwycięstw. SKF KPR Sparta przerwała tę serię.

W sobotę 30 listopada Sparta zagra przy Obrzyckiej z Dziewiątką Legnica.

Sukces młodych szczypiornistów SKF KPR Sparta Oborniki

Obornicka czwórka zaprasza do klas sportowych o profilu piłka ręczna

SKF KPR Sparta Oborniki wygrała ważne spotkanie

Drużyna SKF KPR Sparta Oborniki wygrała z akademikami z Bydgoszczy i wyprzedziła rywali w tabeli 1 ligi.

Szczypiorniści wrócili z Gryfina bez punktów

Sparcie Oborniki nie udało się wywalczyć punktów na Pomorzu. Zespół PGE KPR Gryfino okazał się w ostatnich minutach spotkania skuteczniejszy.

Wygrana szczypiornistów z Usarem Kwidzyn

SKF KPR Sparta Oborniki okazała się lepsza od Usaru Kwidzyn. To był udany rewanż za mecz z pierwszej rundy.

Debiut Tobiasza Cebulskiego w reprezentacji Polski U18

Kolejny talent z zespołu SKF KPR Sparta Oborniki zaprezentował się w barwach narodowych. W meczu kadry Polski z Bośnią i Hercegowiną zdobył swoją pierwszą bramkę.