Wełna Rogoźno zna swoich rywali

Wełna Rogoźno zna swoich rywali

Przygotowująca się do sezonu Wełna Rogoźno poznała swoich rywali.  W zbliżających sie rozgrywkach najgroźniejsza będzie Kotwica Kórnik.

W sezonie 2013/2014 rogoźnianie zajęli 5. lokatę. Lepszymi zespołami okazały się: Pelikan Niechanowo, Kotwica Kórnik, Vitcovia Witkowo i Kłos Zaniemyśl. Ten pierwszy będzie występował jesienią na boiskach IV ligi. 

Jesienią Wełna zagra z następującymi drużynami: Stella Luboń, Concordia Murowana Goślina, Winogrady Poznań, Luboński KS, Vitcovia Witkowo, Kłos Zaniemyśl, KS Łopuchowo, Suchary Suchy Las, Polonia Poznań, Piast Kobylnica, Orkan Konarzewo, Wielkopolska Komorniki oraz Kotwica Kórnik.

W swoim pierwszym meczu rogoźnianie zagrają z Sucharami Suchy Las przy ul. Wielkie Poznańskiej.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież