Wełna wygrała w Poznaniu

| Łukasz | Wełna Rogoźno

Wełna pokonała w Poznaniu TPSRogozińska Wełna pokonała 30 kwietnia TPS Winogrady. Mecz rozgrywano w Poznaniu.

W sobotę 26 kwietnia rogoźnianie odnieśli druga wygraną w rundzie wiosennej. Ich wyższość musieli uznać piłkarze Piasta Kobylnicy. Wczoraj Wełna cieszyła się z pierwszego zwycięstwa na wyjeździe.

TPS Winogrady znajduje się w dole tabeli i walczy o utrzymanie się w lidze okręgowej. Gospodarze walczyli więc o komplet punktów i byli bliscy swego celu. Prowadzili po pierwszej połowie 1:0. Po przerwie Wełna jednak szybko wyrównała, ale nie cieszyła się z tego rezultatu długo. TPS bowiem ponownie objął prowadzenie. Ostatnie 20 minut to jednak skuteczniejsza gra rogoźnian. Zdobyli w tym czasie 2 bramki i pierwsze punkty na wiosnę z meczu wyjazdowego mogły pojechać do Rogoźna.

TPS Winogrady - Wełna Rogoźno 2:3(1:0)

Bramki strzelali:

- TPS - Łukasz Lulka 2

- Wełna - Mikołaj Rączkowiak 2, Radosław Lamch 1

Seniorzy RKS Wełna Rogoźno zdobyli trzecie miejsce w turnieju halowym Skoki Cup o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki.
Seniorzy RKS Wełna Rogoźno chcą walczyć wiosną o awans do ligi okręgowej.
W Urzędzie Miejskim w obecności Burmistrza Rogoźna podpisano umowę na "Kompleksową modernizację boiska sportowego RKS WEŁNA Rogoźno"
Wełna Rogoźno pokonała Kłos ll Budzyń 2:0 na inaugurację nowego sezonu.
Wełna Rogoźno rozpocznie nowy sezon od spotkania z rezerwami Kłosa Budzyń.
Rogoziński Klub Sportowy Wełna Rogoźno otrzymał prawie 0,5 mln zł na przebudowę boiska.
Kacper Poor zdobył srebrny medal Mistrzostw Polski U14 z drużyną Wielkopolski . Wychowanek RKS Wełna Rogoźno grał na turnieju w dolnośląskich Truskolasach.