Wełna Rogoźno tylko zremisowała

| EOBORNIKI za Red. Wełna Rogoźno | Wełna Rogoźno

W niezwykle ważnym dla Wełny spotkaniu rogoźnianie tylko zremisowali z Kłosem Zaniemyśl 1:1. Kolejny raz gospodarze zagrali odważniej w momencie, kiedy naprawdę musieli. W meczu z KS Łopuchowo starczyło sił i czasu na odrobienie strat i nawet wygranie. Wczoraj 03.11.2012r. udało się wywalczyć tylko punkt.

W pierwszej części spotkania więcej do powiedzenia miała Wełna. Niestety brak zimnej krwi w polu karnym nie pomagał. W ostatnich minutach przed przerwą swoje sytuacje miał także Kłos, ale po 45 minutach było 0:0.

Druga część spotkania rozpoczęła się od ataków gości z Zaniemyśla. Ich akcje zostały wynagrodzone bramką w 60 minucie po strzale z 18 metrów. Gospodarze ruszyli do odrabiania strat narażając się na kontrataki. Przez długi czas obie drużyny nie potrafiły zmienić wyniku meczu. Dopiero w doliczonym czasie Krzysztof Cieciura (kapitan) zdobył wyrównującą bramkę. Na więcej nie pozwolił sędzia, odgwizdując koniec spotkania.

Jeden punkt niewiele zmienia w trudnej sytuacji rogoźnian. Za tydzień kolejne arcyważne spotkanie. W Puszczykowie Wełna zagra z tamtejszym KS Las.

Seniorzy RKS Wełna Rogoźno zdobyli trzecie miejsce w turnieju halowym Skoki Cup o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki.
Seniorzy RKS Wełna Rogoźno chcą walczyć wiosną o awans do ligi okręgowej.
W Urzędzie Miejskim w obecności Burmistrza Rogoźna podpisano umowę na "Kompleksową modernizację boiska sportowego RKS WEŁNA Rogoźno"
Wełna Rogoźno pokonała Kłos ll Budzyń 2:0 na inaugurację nowego sezonu.
Wełna Rogoźno rozpocznie nowy sezon od spotkania z rezerwami Kłosa Budzyń.
Rogoziński Klub Sportowy Wełna Rogoźno otrzymał prawie 0,5 mln zł na przebudowę boiska.
Kacper Poor zdobył srebrny medal Mistrzostw Polski U14 z drużyną Wielkopolski . Wychowanek RKS Wełna Rogoźno grał na turnieju w dolnośląskich Truskolasach.