fbpx

Trener K. Cieciura: W nogach czuliśmy jeszcze mecz pucharowy

Wełna Rogoźno pokonała w sobotnie popołudnie drużynę GKS Płomień Nekla.

Po odejściu części zawodników z zespołu Zarząd RKS Wełna Rogoźno postanowił pozostać przy jednym zespole. Zespół z Wielkiej Poznańskiej występuje w A-klasie. Za drużynę seniorów w sezonie 2022/2023 odpowiada trener Krzysztof Cieciura.

Zagraliśmy dzisiaj słaby mecz - mówi trener Cieciura. Udało nam się szybko zdobyć bramkę, która na pewno dała nam duży komfort. Niestety nie daliśmy rady pójść za ciosem. Zabrakło zarówno determinacji, jak i skuteczności. Finalnie to jednak my cieszymy się z 3 punktów, za co chłopakom dziękuję. W nogach czuliśmy jeszcze mecz pucharowy. - kończy przedstawiciel Wełny.

Jedyna bramka w meczu padła już w 7 minucie. Świetnie przyjął piłkę Patryk Złoch, który podał tak dokładnie, że Adamowi Rybarczykowi pozostało dołożyć tylko nogę. Drużyna Nekli nastawiła się na szybkie i długie podania, które wprowadzały zamieszanie w szykach obronnych Wełny, ale nie przynosiły wymiernego zysku. Zespół z Rogoźna ewidentnie odczuwał trudy wymagającego spotkania pucharowego z Przemysławem. Tym szczególniej Wełna musi być zadowolona z 3 punktów.

Po rozegraniu niepełnych 2 kolejek Wełna plasuje się na 3 miejscu z 4 punktami. Za tydzień RKS czeka mecz wyjazdowy z Maratończykiem Brzeźno.