W RKS Wełna Rogoźno podsumowano rok 2019 (foto)

Drużyny dziecięce i młodzieżowe RKS Wełna Rogoźno podsumowały rok 2019.

W Restaruracji Gościniec spotkali się działacze, trenerzy i najmłodsze drużyny RKS Wełna Rogoźno. Mówiono o wynikach osiagniętych w kończącym się roku, ale także o planach na najbliższe miesiące. Dla wszystkich zawodników czekały medale, a na wyróżnionych czekały puchary i t statuetki. Spotkaniu przewodził prezes Mirosław Pokorzyński. Wśród gości pojawili się reprezentanci Gminy Rogoźno wraz z burmistrzem Romanem Szuberskim na czele oraz przedstawiciele Ikano Industry sp. z o.o. Radę Miejską reprezentował Sebatian Kupidura.

Spotkanie zakończyło się tradycyjnym opłatkiem.

Wkrótce opublikujemy także materiał filmowy.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież