Walkower dla RKS Wełna Rogoźno

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej zweryfikował wynik meczu RKS Wełna Rogoźno - KS Łopuchowo.

Sobotni mecz pomiędzy RKS Wełna Rogoźno z KS Łopuchowo zakończył się wygraną gości. Już podczas meczu gospodarze zgłaszali sędziom wątpliwości co do jednego zawodnika. W drużynie z Łopuchowa na boisku pojawił się zawodnik, który powinien pauzować w tym spotkaniu. Dla zmylenia czujności wystąpił w protokole pod innym nazwiskiem. To nie pomogło. Zdjęcia meczowe były istotnym dowodem. Związek zmienił wynik meczu na walkower dla RKS Wełna Rogoźno.

RKS Wełna Rogoźno - KS Łopuchowo 3:0 (na boisku 2:3)

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież