RKS Wełna Rogoźno - KS Łopuchowo 2:3. Będzie walkower?

| Łukasz | Wełna Rogoźno

Rogozińska Wełna przegrała spotkanie ligowe z KS Łopuchowo 2:3.

Nie tak miało wyglądać spotkanie Wełny Rogoźno. Gospodarze obawiali się tego meczu, ale boisko miało pokazać siłę Wełny. Dwa błędy rogoźnian kosztowały drużynę jednak stratę, aż dwóch bramek. Dodatkowo problem z pachwiną miał Sławomir Urban. Łącznie RKS stracił w tym meczu 3 bramki, a sam pokusił się o 2. Na listę strzelców wpisali się:Jakub Łubianka, Krzysztof Zieliński.

W ostatnich minutach Wełna próbowała zdobyc choćby jeden punkt. Dużej determinacji towarzyszyła jednak duża nerwowość. Ostatecznie Wełna przegrała z KS Łopuchowo 2:3.

Wynik z boiska prawdopodobnie jednak się zmieni. Drużyna RKS zgłosiła sędziom, że w zespole rywali zagrał zawodnik, który powinien pauzować za 4 żółte kartki. Na boisku pojawił się po innym nazwiskiem. W przerwie meczu miał opuścić stadion przy ul. Wielkiej Poznańskiej. Dowodem na występ nieuprawnionego zawodnika mają być zdjęcia. Ostateczną decyzję podejmie po weekendzie WZPN.

Drużyna Wełny Rogoźno zagra w przyszły weekend w Luboniu z rezerwami Stelli.

Klub Sportowy Rogoźno ma na swoim koncie dwie wygrane. W tabeli B-klasy zajmuje czwarte miejsce z dorobkiem 7 punktów.
Seniorzy RKS Wełna Rogoźno zdobyli trzecie miejsce w turnieju halowym Skoki Cup o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki.
Seniorzy RKS Wełna Rogoźno chcą walczyć wiosną o awans do ligi okręgowej.
W Urzędzie Miejskim w obecności Burmistrza Rogoźna podpisano umowę na "Kompleksową modernizację boiska sportowego RKS WEŁNA Rogoźno"
Wełna Rogoźno pokonała Kłos ll Budzyń 2:0 na inaugurację nowego sezonu.
Wełna Rogoźno rozpocznie nowy sezon od spotkania z rezerwami Kłosa Budzyń.
Rogoziński Klub Sportowy Wełna Rogoźno otrzymał prawie 0,5 mln zł na przebudowę boiska.