Dream Team Silvano wygrał turniej Play Fair Play w Rogoźnie!

Drużyna Dream Team Silvano wygrało X edycję Turnieju piłkarskiego Play Fair Play o Puchar Burmistrza Rogoźna.

Dwudniowa rywalizacja na boisku przy ul. Seminarialnej w Rogoźnie zakończyła się przed godz. 17:00. W finałowych meczach Stowarzyszenia Do Przodu po serii rzutow karnych z KO Optima wywalczyło 3 miejsce. Również wyrównana walka miała miejsce w meczu o zwycięstwo w całym turnieju. Już w pierwszej minucie zarówno Dream Team Silvano oraz Pomax zdobyły po bramce. Rozstrzygnięcie w regulaminowym czasie nie zapadło, chociaż padły jeszcze dwa gole. Wydawało się, że Dream Team dowiezie wygraną 2:1 do końca, gdy jednak Sławomir Urban w ostatniej minucie doprowadził do wyrównania. 

W konkursie rzutów karnych Pomax nie potrafił pokonać bramkarza rywali i to rywale zdobyli Puchar Burmistrza Rogoźna!

Relacja filmowa z finałowego meczu będzie dostępna na portalu eoborniki.pl w poniedziałek.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież