MKS Sparta przygotowuje się do rundy wiosennej

MKS Sparta przygotowuje się do rundy wiosennej.

 

W niedzielę 10 lutego obornicka drużyna rozegrała sparing z zespołem Nielby. Spotkanie rozgrywano na sztucznej murawie w Wągrowcu. W pierwszej części Sparta objęła prowadzenie po bramce Patryka Kosmowskiego.

Po przerwie zespoły dokonały zmiany. W tej części gry 3 bramki zdobyła Nielba i wygrała spotkanie 3:1.

W najbliższy piątek, tj. 15 lutego oborniczanie zagrają kolejne spotkanie sparingowe. Tym razem w Szamotułach rywalem będzie GKS Dopiewo.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież