Ruszyły przygotowania do sezonu MKS SPARTY OBORNIKI

Zespół seniorów MKS SPARTA Oborniki od 16 lipca rozpoczął przygotowania do nowego sezonu.

Po spadku do ligi makroregionalnej, po reformie w WZPN, Sparta Oborniki ma ambicje powalczyć w sezonie 2018/2019 o powrót do IV ligi. Zarząd stawia jasny cel przed trenerem i zespołem w nowym sezonie. Oczekiwania są ambitne, już w rundzie jesiennej oczekiwane jest miejsce w pierwszej trójce tabeli rozgrywek. Rozgrywki startują 12 sierpnia meczem z Iskrą Szydłowo. Przed sezonem piłkarze w ramach przygotowań rozegrają 3-4 sparingi.

Prezentujemy obszerny wywiad z nowym prezesem MKS SPARTA Oborniki Dawidem Orczykowskim.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież