Nowy prezes i trener w MKS Sparta Oborniki

MKS Sparta Oborniki ma nowego prezesa i trenera pierwszego zespołu.

Obornickiej Sparcie nie udało się utrzymać w IV lidze wielkopolskiej. Od nowego sezonu będzie tylko jedna grupa na tym poziomie rozgrywek. Utrzymanie w niej zapewniły sobie tylko najlepsze zespoły z obu grup (były 2). Sparta zajmując miejsce 10 musiała pogodzić się ze spadkiem do nowo utworzonej ligi międzyokręgowej. Zagra w niej najprawdopodobniej z następującymi drużynami: Iskra Szydłowo, Wełna Skoki, Huragan Pobiedziska, Pogoń Łobżenica, GLKS Wysoka, Lechia Kostrzyn, Vitcovia Witkowo, TPS Winogrady, Błękitni Wronki, Concordia Murowana Goślina, Sparta Złotów, Płomień Połajewo, Leśnik Margonin, Zamek Gołańcz, Korona Stróżewo.

Zmiany zaszły też w zarządzie klubu z ul. Objezierskiej. Nowym prezesem został wybrany Dawid Orczykowski. Sekretarzem MKS jest Katarzyna Sarbaczewska. Skład Zarządu uzupełnili: Zbigniew Gajewski, Przemysław Stachowiak i Rafał Łukaszyk.

Sparta ma też nowego trenera pierwszej drużyny. Opiekunem zespołu został Sławomir Dyzert. Doskonale pamięta Mikołaja Wicbergera, więc nie może dziwić, że ten zapronował mu grę w barwach klubu z ul. Objezierskiej. Decyzja jednak jeszcze ze strony reprezentant KS Futsal Oborniki jeszcze nie zapadła.

Więcej o sytuacji w Sparcie przekażemy w przyszłym tygodniu.

Komentarze  

#1 fachura 2018-07-17 20:57
ambitny trener, dobry kontakt z zawodnikami , choc jak mu ktos nie pasuje to juz prawie nie gra, no dobry kontakt z.......działac zami, czasem zbyt dobry, ale to mogą być minusy i plusy. W Obornikach , będzie miał normalnego kierownika....c hyba?
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież