Koncert Słowika przy ul. Objezierskiej

Robert Solowiej w akcji

W sobotnie popołudnie piłkarze Sparty Oborniki zmierzyli się z Leśnikiem Margonin. Dla oborniczan mecz ten był wyjątkowo ważny, bowiem po pierwsze zespół z Margonina nie leży podopiecznym trenera Mariusza Drewicza, a po drugie w ostatniej kolejne spartanie pechowo ulegli w Trzciance Lubuszaninowi 4:3. 

Tym razem drużyna z Margonina nie postawiła trudnych warunków, a Sparta od początku miała zdecydowaną przewagę. Już w 10 min meczu Sołowiej wykorzystał dobre podanie od Bukowskiego i umieścił piłkę w siatce gości.  Przewaga oborniczan była zdecydowana, a goście ograniczyli się tylko do stałych fragmentów gry.  Dopiero tuż przed zakończeniem pierwszej połowy w 45 min meczu ponownie Bukowski po rajdzie lewą stroną boiska, obsłużył znakomicie Sołowieja, któremu nie pozostało nic innego jak dołożyć tylko nogę i zrobiło się 2:0.

Po zmianie stron Spartanie nadal nie zwalniali tempa gry i raz po raz stwarzali sobie sytuacje do podwyższenia wyniku. Już 3 minuty po wznowieniu gry ponownie Sołowiej otrzymuje znakomite podanie z głębi pola i strzela swoją trzecią bramkę w tym meczu, kompletując klasycznego hattricka. Na kolejną bramkę oborniccy kibice musieli poczekać do 58' meczu. Wtedy to Łukasz Maciejewski pomknął prawym skrzydłem i dokładnie podał do Bukowskiego, który na raty pokonał golkipera z Margonina. Ciągłe ataki Oborniczan zaowocowały kolejną bramką w 74' kiedy to dośrodkowanie Wicbergra na bramkę zamienił Radziwołek.

Mimo jeszcze kilku dogodnych sytuacji do strzelenia bramki wynik już nie uległ zmianie i ostatecznie Sparta pokonała Leśnika Margonin w stosunku 5:0.

Był to przedostatni pojedynek Oborniczan na własnym stadionie gdyż decyzją Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej rozegrany zostanie jescze jeden mecz z rundy wiosennej w dniu 22 listopada, a przeciwnikiem Oborniczan będzie wtedy Grom Plewiska.

Wojciechowski Jan - Wicberger Mikołaj, Jankowski Paweł, Radziwołek Marcin, Maciejewski Łukasz - Bukowski Marcin(70' Panowicz Mikołaj), Cyranek Bartosz(8), Sołowiej Robert(65' Prybiński Patryk), Kosmowski Patryk - Barabasz Kamil(80' Ren Wojciech), Michałowski Mikołaj(60' Trębacz Filip)

Bramki: 10', 45', 48' - Sołowiej, 58' - Bukowski,  74' - Radziwołek

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież