fbpx

Sparta zagra z Lubuszaninem

Już jutro 02.11.2013r. będziemy świadkami kolejnego spotkania piłkarzy obornickiej Sparty. Na Objezierską przyjeżdża Lubuszanin Trzcianka.

Sytuacja w tabeli IV ligi

Sparta po remisie w Gnieźnie ma 5 punktów straty do lidera z Tarnowa Podg. Trzecia Warta Międzychód zrównała się punktami z oborniczanami. Obie drużyny mają teraz po 26 "oczek". Do końca rundy jesiennej pozostały tylko 2 kolejki. Przed przerwą zimową drużyny rozegraja jednak jeszcze 2 kolejki "wiosenne".

Lubuszanin Trzcianka

W sobotnie popołudnie 02.11.2013r. na stadion przy ul. Objezierskiej przyjeżdża Lubuszanin Trzcianka. Dotychczas drużyna jutrzejszych gości zdobyła 12 punktów i zajmuje miejsce 13. Pomimo odległego miejsca w tabeli drużyna potrafi być groźna dla każdego. Stosunek bramek 20:26 świadczy, że Lubuszanin nie tylko potrafi się bronić, ale także atakować. Drużyna tylko w 4 meczach nie zdobyła bramki. Faworytem oczywiście jednak jest Sparta. Strata jakichkolwiek punktów będzie dużą niespodzianką.

Spotkanie pomiędzy Spartą Oborniki i Lubuszaninem Trzcianka rozpocznie się o godz. 14:00. Serdecznie zapraszamy na stadion przy ul. Objezierskiej.