fbpx

Piłkarze nożni Sparty zremisowali z Nielbą II

W sobotę piłkarze nożni Sparty Oborniki rozegrali kolejny mecz sparingowy w okresie przygotowawczym. Tym razem rywalem oborniczan była Nielba II Wągrowiec.

Spotkanie rozgrywane było w wolnym tempie, a akcji bramkowych nie było zbyt wiele. Początek meczu to kilka dobrych sytuacji Sparty, jednak brakowało w nich wykończenia. W 24 min meczu Nielba II objęła prowadzenie. Po kolejnym groźnym prostopadłym podaniu na wolne pole Wosicki interweniując przed polem karnym nieczysto trafił w piłkę, po czym zawodnik z Wągrowca zdobył bramkę na 1:0. W 27 min było już 2:0 dla Nielby II. Po zagraniu piłki do boku i dośrodkowaniu w pole karne, obrońcy Sparty przyglądali się jak piłka ląduje w siatce Wosickiego. W 36 min Wosicki wygrał pojedynek sam na sam z zawodnikiem Nielby II. W 39 min meczu Brauza zdobył pierwszą bramkę dla Sparty. Pomocnik oborniczan dobrze uderzył z rzutu wolnego i spóźniony bramkarz Nielby II nie miał szans. W drugiej połowie oborniczanie grali trochę lepiej taktycznie szeroko ustawiając się na boisku i rozgrywając spokojnie piłkę. Efekty takiej gry przyszły w 65 min meczu kiedy to po dośrodkowaniu Bruazy z rzutu wolnego na 2:2 wyrównał testowany Sorokulski. Mecz zakończył się wynikiem 2:2, jednak z gry oborniczanie nie mogą być zadowoleni.

Skład Sparty: Wosicki – Muszyński, Radziwołek, Michałowski (67 min Cegielski), Panowicz, Brauza, Cyranek, Kaźmierczak, Lech, Bukowski ( 36 min Braczyński), Sorokulski

Bramki dla Sparty:

39 min Brauza – 1:2

65 min Sorokulski – 2:2